субота, 14 листопада 2015 р.

історія 11 клас

Історія України 11 класРозділ І. Україна в роки Другої світової війни

Тема уроку. Окупація України військами Німеччини та її союзниками

Мета:                                                                                                                        навчальна – ознайомити з ходом окупації території України та причинами невдач Червоної Армії;
розвиваюча – формулювати психологічну та емоційно-ціннісну оцінку історичних подій та діяльність людей, використовуючи 3D технології;
виховна – виховувати патріотичні почуття та інтерес до новітніх комп’ютерних технологій
Тип уроку: комбінований
Обладнання: мультимедійний проектор та трансляційна дошка
Хід уроку:
І. Підготовчий етап. Організація роботи класу
ІІ. Перевірка вивченого:                                                                                                                                                         а) фронтальне опитування (термінологічна розминка);
б) виконання питання 3 параграфа 1; 
в) обговорення проблемного питання: Ваше відношення до методів здійснення радянізації західноукраїнських земель 1939 – 41 роках
ІІІ. Вивчення нового матеріалу, формування умінь та навичок
Оголошення теми та завдань роботи.
План нової теми:
1.     Напад Німеччини на СРСР
2.     Причини невдач Червоної Армії на початковому етапі війни
3.     Оборонні бої в Україні влітку – восени 1941 року
4.     Невдалі спроби контрнаступу в Україні та їх наслідки
В ході вивчення третього питання наголошую на тому, що запеклі оборонні бої були під Києвом, Одесою та Севастополем, героїчний захист яких тривав відповідно 72, 73, 250 днів. Можна багато говорити про мужність та відвагу наших пращурів, але сьогодні ми скористаємось можливостями комп’ютерної техніки. За допомогою 3D технології ми зануримось в спекотне літо 1941 року, в район Києва або Севастополя. Вашій увазі пропонується невеликий фрагмент зображення захисту цих міст нашими воїнами.
Перед переглядом ключове питання: Передача власних почуттів, емоційного стану побаченого та доцільність використання подібних технологій при вивченні матеріалів вітчизняної історії.
Далі – перегляд фрагменту та бесіда
ІV. Узагальнення та систематизація вивченого на уроці
V.  Заключний етап. Підведення підсумків уроку та інструктаж домашнього завдання

Немає коментарів:

Дописати коментар